O nas

Nazywamy się Klaudia Leclercq i Jarosław Antoniak i razem tworzymy kontent ASMR pod nazwą: Klaudia Leclercq ASMR.
Nasza przygoda z ASMR zaczęła się dość nietypowo bo od biżuterii ciążowej.
W reklamie produktów chcieliśmy wykorzystywać dźwięki wywołujące ASMR.
Żeby się dobrze przygotować zaczęliśmy coraz głębiej poznawać zjawisko ASMR, jego prozdrowotne właściwości i zrozumieliśmy, że właśnie to jest naszym powołaniem.

ASMR stało się światowym fenomenem i wiele firm wykorzystuje je w swoich działaniach marketingowych (np. IKEA, Netflix, KFC, Lindt, Coca Cola)
Dodatkowo badania potwierdzają prozdrowotne działanie ASMR, o czym mówiliśmy będąc gośćmi Dzień Dobry TVNhttps://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/psychologia/asmr-czyli-orgazm-mozgu-jak-go-wywolac-5665914
Autonomous Sensory Meridian Response bo tak rozwija się ten skrót, to najprościej mówiąc przyjemne uczucie mrowienia w okolicach głowy, ramion i kręgosłupa, które jest wywołane przez konkretny bodziec (wyzwalacz, trigger).
Bodźcami odpowiedzialnymi za reakcję ASMR są wyzwalacze dźwiękowe, wizualne, zapachowe, dotykowe oraz smakowe.
Nasza działalność opiera się przede wszystkim na doznaniach słuchowych i wizualnych.

Klaudia Leclercq ASMR w mediach społecznościowych

Na TikToku jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy prowadzić codziennie relaksacyjne live’y od 22:00, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy ludzi – na jednej transmisji rekordowo mieliśmy 9,3 tys online (w danej chwili) a standardem jest około 1,5 tys. – co na polskim TikToku jest rekordem.
Dostajemy wiele wiadomości od widzów, że bardzo pomagamy im one w walce z bezsennością, w relaksie, wyciszeniu, odstresowaniu. Niektórzy oglądają nas całymi rodzinami…. Wielu uczniom i studentom nasze działania pozwalają skoncentrować się przed egzaminami bądź innymi ważnymi zajęciami. Mamy także widzów dla których nagrywaliśmy dedykowane materiały. Pomagają one w trudnych chwilach osiągnąć równowagę ( w stanach lękowych itp.)
Jesteśmy jedynymi twórcami ASMR w Polsce ze zweryfikowanym kontem na Tiktoku i ponad  702 tys. obserwujących a ilość codziennie rośnie.
https://www.tiktok.com/@klaudialeclercq
Na Instagramie jest z nami ponad 22 tys. obserwujących.
Na YouTube mamy 63 tys. osób i razem tworzymy to miejsce: https://www.youtube.com/channel/UCE3aZsfN8B_huRrGggGp6JA 

Staramy się także edukować i wspieramy akcje charytatywne:

  • https://youtu.be/382Ya3Sk3c0 tutaj poruszamy temat samobadania piersi wspierając kampanię Dotykam = Wygrywam
  • Dwukrotnie wystawiliśmy na aukcję godzinny prywatny live ASMR aby wesprzeć WOŚP, gdzie udało nam się uzbierać prawie 1200,- zł.
  • Wsparcie promocyjne na 30-lecie działalności Polskiej Akcji Humanitarnej PAH